Hizmetlerimiz

Aralık
Zirkonyum Kuronlar

Zirkonyum Kuronlar

Zirkonyum kuron, estetik diş hekimliği kapsamında yaygın olarak meydana getirilen bir uygulamadır. Bu uygulama zirkonyum dişler ve zirkonyum diş kaplaması olarak da bilinir. Estetik bir gülüşe sahip olmak isteyenler, bu yöntemi tercih etmektedir. Metal içermeyen zirkonyum malzemesi, kolay ve konforlu kullanım nedeniyle estetik bir gülüş sağlar.

Estetik Dis Hekimligi

Estetik Diş Hekimliği

Gülümsemek her insana yakışır ve güzel görünmesini sağlar. Doğal bir gülüş, sizi olduğunuzdan daha genç gösterir. Herkes doğuştan gelen inci şeklinde dişlere sahip olmayabilir. Bu durumda estetik diş hekimliği ile, istenilen gülüşün elde edilmesini amaçlıyoruz.

Kompozit Veneer

Kompozit Veneer

Kompozit veneer uygulamaları, estetik diş hekimliği uygulamaları içinde yer alır. Kendi dişlerinize estetik görünüm vermek amacıyla laboratuvar aşamalarını ortadan kaldırıp hekimin klinik şartlarında çoğu zaman lokal anestezi uygulamadan yaptığı kompozit tedavi şeklidir.

Mayıs
Ortodonti Tedavisi

Ortodonti ( Çapraşıklık Tedavisi)

Ortodonti, kişide görülen diş ve çenek bozukluklarının giderilmesini sağlayan bir diş hekimliği tedavi yöntemi olarak bilinir. Ortodontik tedavi kapsamında çene darlığı, çapraşıklık ve alt çene problemlerini ortadan kaldırılır.

Protez

Protez

Diş eksiği olanların, ağızda kalan diş sayısı ve bu dişlerin ağız içinde bulunduğu bölgeler, dişlerin dayanıklıkları şeklinde detaylar diş hekimleri tarafınca detaylıca değerlendirilerek ve belirlenerek, sabit veya hareketli protezlerin uygulandığı tedavi şeklidir.

Endodonti

Endodonti

Endodonti tedavisi, yaygın olarak kanal tedavisi olarak biliniyor. Bu tedavi, iltihaplanmış diş sinirinin tedavi edilmesini içeriyor. Tedavi sürecinde, sinire ek olarak dişte meydana gelen çürükler de tedavi ediliyor. Genellikle bu problem, dişte veya diş etinde ağrı ve şişkinlik olarak ortaya çıkıyor. İltihabın yoğun olduğu durumlarda, ağrı daha da fazla olabiliyor.

Dolgu Tedavisi

Konservatif Diş Tedavisi

Konservatif diş tedavisi, dişin görünen yüzeyinde meydana gelen hasarların tedavi edilmesinden oluşur. Bu tedavi kapsamında, diş çürükleri benzer biçimde problemler diş hekimi tarafından belirlenen tedavi planı doğrultusunda ortadan kaldırılır.

Çocuk Diş Tedavisi

Pedodonti(Çocuk Diş Hekimliği)

Perodonti, çocuk diş hekimliği de olarak bilinen 0-16 yaş arasındaki çocukları kapsayan alan olarak adlandırılır. Erişkin ve çocuk dişleri farklı yapılara haiz olduğu için farklı tedavilerin düzenlenmesi gerekir. Bu nedenle çocuğunuzun ağız ve diş sağlığını korumak için düzenli olarak uzman bir diş hekimi tarafınca muayene edilmesi önerilir.

Periodontoloji

Periodontoloji

Periodontoloji, diş etinin yanı sıra diş etini destekleyen dokuları da inceleyen bir diş hekimliği alanı olarak bilinir. Diş etlerinde yaşanmış olan kanama, hassasiyet veya çekilme benzer biçimde sorunlar, tedavi edilmemesi durumlarda daha da ilerler. Özellikle iltihaplanma veya diş eti şişkinliği, diş eti dokusunda meydana gelen problemlerı işaret eder.

Radyografi

Radyografi

Ağız ve dişte olan sorunların tespit edilmesi için ağız ve diş radyografisi yaygın olarak tercih edilen yöntemler içinde yer alır. Bazı diş ve çene kemiği problemlerını gözle muayene ederek teşhis etmek mümkün olmaz. Bu şeklinde durumlarda özel medikal görüntüleme yöntemlerine ihtiyaç duyulur.

Implantoloji

Implantoloji

İmplantoloji, diş hekimliği alanında diş implantı uygulamaları olarak bilinir. Biroldukça fert farklı nedenlerden dolayı diş yitirilmesine uğrayabilir. Arka dişlerde yaşanan kayıplar ağız sağlığı problemlerına yol açarken ön dişlerde yaşanmış olan kayıplar aynı zamanda güzel duyu açıdan da sorunlar yaratır.

Diş Beyazlatma(Bleaching)

Diş Beyazlatma(Bleaching)

Süre içerisinde dişlerde renk değişimi meydana gelir. Asitli içecekler tüketmek, sigara kullanmak yada şekerli besinler tüketmek dişlerin rengini sarıya döndürür. Sarı görünen dişler, güzel duyu açıdan çekici bir görüntü sunmaz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 • Kompozit Veneer
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Zirkonyum Kuronlar
 • Ortodonti ( Çapraşıklık Tedavisi)
 • Protez
 • Implantoloji
 • Endodonti
 • Konservatif Diş Tedavisi
 • Pedodonti(Çocuk Diş Hekimliği)
 • Periodontoloji
 • Radyografi
 • Diş Beyazlatma(Bleaching)

Bültenimize abone olun

Size kampanyalar ve indirimler hakkında bilgi verelim 🙂